Google gibi arama motorlarında daha iyi pozisyon almanız şirketinizin web varlıklarının kurumsal işlevlerinin uzman bir rehber eşiliğinde artırılmasını gerektirir. Dijital pazarlama hedeflerinizin gerçekleşmesi için güncel ihtiyaçlarınıza anında destek veriyor ve danışmanlık sağlıyoruz. 15 yıllık deneyim, sürdürülebilir yöntem ve stratejilerle Bursa’da SEO / Web / Dijital Pazarlama hizmet kombinasyonları sunuyoruz.

Her ölçekte işletmenin web varlıkları için kullanıcı deneyimi öncelikli arama motoru optimizasyonu desteği veriyoruz. Bursa’da Kurumsal Web Siteleri ve E-ticaret siteleri için SEO uzmanlığı, danışmanlık, kurumsal içerik tasarım ve pazarlaması, arama ağları ve sosyal platformlarda reklam, web tasarım ve geliştirme, sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı sağlıyoruz. İnternet/bilişim sektörünün tüm dalları ile olan yakın ilişkimiz sorunlarınızı tanımlama ve çözmede kaynaklarımızı zenginleştirmektedir.

Dijital Pazarlama kanallarınızı Google, Bing, Facebook, Linkedin gibi global otoritelerin yönergelerine uygun, hedef kitlenizdeki kullanıcılara özel optimize ederek daha fazla potansiyel müşterinin sitenizi ziyaret etmesi ve tekliflerinizle ilgilenmesi ile satışlarınızı, müşteri kitlenizi ve gelirinizi artırabilirsiniz. 

Şirketimin web sitesi için gerekli tüm bileşenleri içeren ilkeli SEO Hizmeti almak ve eğitim İstiyorum, Nereden Başlamalıyım?

Bursa’da her ölçekte onlarca firmaya SEO desteği adı altında web tasarım, kullanıcı deneyimi geliştirme, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, site içi SEO, eğitim, içerik kurgulama hizmetleri verdik ve vermeye devam ediyoruz. Şirketinizin yeni veya uzun zamandır yayında olan bir web sitesi varsa, arama motorlarında görünür olması ve daha fazla trafik alması için SEO konusunda bir şeyler yapmak istiyorsanız sıradan stratejilerin ötesine geçmelisiniz. İnternette görünürlüğünüzü artırmak için kendi kendinize yapabileceğiniz çoğu şeyi yaptıysanız, ancak yeterli olmadığını ve artık bir uzmana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız doğru web sitesindesiniz.

Web sitenizi kullanıcı deneyimi ve SEO açısından geliştirerek değerini artırmak için nasıl destek alabilirsiniz ve bu desteği alırken dikkate alınması gereken detaylar nelerdir?

İyi bir web sitesine sahip misiniz?

Bir SEO çalışması doğru yapılandırılmış, teknolojik bakımdan yeterli web sitelerinde daha verimli ve öngörülebilir biçimde yapılabilir. Web sitenizde teknik sorunlar yaşıyorsanız, arama motorları sayfalarınızı verimli bir biçimde tarayamıyor ve kullanıcılar sitenizde iyi bir deneyim yaşamıyorsa önce bu sorunları halletmeniz gerekecektir ya da SEO hizmetiniz web sitenizin tüm eksiklerini kapsayacak hizmet kombinasyonlarından oluşacak biçimde yapılandırılmalıdır. 

Çoğu SEO uzmanı web tüm sorunlarla ilgilenebilecek donanıma sahiptir, aynı zamanda iyi bir web tasarımcıdır ya da ekibinde bir webmaster bulunur, ancak SEO başlangıçta 3 temel görevle tanımlanabilir.

SEO, temelde üç kısım olarak açıklanabilir.

 1. Teknik SEO
 2. İçerik Optimizasyonu
 3. Güven Oluşturma

Teknik SEO

Teknik SEO, arama motoru botlarının siteyi daha iyi anlamasını sağlama ve işlerini kolaylaştırma çalışmalarıdır. Botların her web sitesi için ayırdığı kayak miktarı farklı olsa da sınırlıdır. Bu kaynağı (tarama bütçesi) iyi kullanmak, hataları önleyerek sitenin daha hızlı yüklenmesi ile iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak da teknik SEO görevleri kapsamındadır. 

Web sitenizin altyapısı iyiyse teknik sorunlarınız daha hızlı halledilebilir. Yeni teknolojiler ve bunlar üzerindeki hakimiyet sayfalarınızın SEO için daha kısa sürede optimize edilmesine imkan tanır ve işleri kolaylaştırır. 

İçerik SEO

İçeriğin optimize edilmesi, kullanıcıların sitedeki deneyimini olumsuz etkilemeden metin, görsel ve diğer elemanların arama motoru algoritmalarının anlamlı bulacağı biçimde geliştirilmesidir. Öncelik kullanıcı deneyimidir, ancak Google gibi arama motorları henüz insan algısına göre çok ilkel sayılabilecek seviyede değerlendirme yapabilen metin tabanlı dil işleme algoritmalarına bağımlıdır. 

Bu bağımlılık algoritmik eşleşmeler için anahtar terimlerin doğru kullanılmasını, anlam bütünlüğü ile site genelinde dağıtılmasını gerektirir. Bu nedenle tüm içeriğiniz hem kullanıcı, hem de arama motorları için optimize edilmelidir.

Güven Oluşturma

Güven oluşturma, kullanıcıların web sitenizle olan etkileşimi, konseptinizle alakalı web sitelerinin sitenize bağlantı vermesi, sosyal medya aktiviteleriniz ve Google algoritmalarının denetlediği daha birçok faktöre göre oluşan yetki/otorite puanını yükseltilmesini sağlamaktır. Google bir web sitesinin her sayfasına ayrı bir yetki puanı tanımlayabilir. Bu puan web sitesinin geçmişindeki uygulamalardan, internetteki diğer aktivitelerinden etkilenebileceği gibi, ziyaretçilerin web sitesiyle olan etkileşimi ile de yakından alakalıdır. 

SEO Hizmeti Nasıl Başlar?

SEO hizmeti almak istediğinizde uygulamaların süre, fiyat ve hizmet biçimlerinin detaylarını içeren bir teklif sunulmasını beklersiniz. Ancak, teklif öncesinde web siteniz incelenir. Bu incelemenin amacı sadece web sitenizin yapısal sorunlarını keşfetmek değildir. Sektörünüzdeki rekabet düzeyi, yani rakiplerinizin oyundaki etkinlikleri belirlenerek nasıl bir strateji kurulacağı ve bu stratejinin zaman ve kaynak maliyetinin ortaya çıkarılması gerekir.

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkarmak ve hemen bir SEO Teklifi almak için bizi arayın.

Dijital Performans Nedir?

Sitenizin Web’de hedeflediğiniz kişiler tarafından bulunmasının kolaylaştırılması, belirlediğiniz anahtar iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olabilecek profesyonel SEO hizmetine ek olarak, sosyal medya gibi dijital pazarlama kanallarınızın optimize edilmesi ile çevrimiçi varlığınızın kurumsal işlevlerinin ve etkisinin artırılması sağlayan hizmetler kombinasyonudur.

Dijital performans desteği, arama motorlarının sektörünüzde nasıl çalıştığı, bulunabilir içerik oluşturma yöntemlerinin keşfedilmesi, sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgilenen kişiler için optimize edilmesidir.

SEO hizmetlerimizde sizi başarıya götürecek anahtar optimizasyonlar

 1. Ayrıntılı SEO Site Denetimleri ve Önerileri
 2. Anahtar Kelime Araştırması
 3. Link Oluşturma Stratejileri
 4. SEO Eğitimi
 5. Çevrimiçi ve çevrimdışı trafiği artırma, Yerel Aramalar için SEO
 6. İşletmeler ve profesyonel hizmet sağlayıcıları için Bloglama Danışmanlığı
 7. Rakiplerin Analizi
 8. Dönüşümlerdeki İyileşme (satışlar, müşteriler, kayıtlar)
 9. Web sitelerinin geliştirilmesi sırasında SEO Yardımı.

SEO çalışmaları web sitenize gelen anlamlı trafik miktarını arttırarak daha fazla dönüşüm sağlamanızı hedefler. Bu hizmet kombinasyonunu, Google gibi arama motorlarında daha iyi konumlanmanız için gerekli önlemleri alarak ve ziyaretçilerinize daha kaliteli içerik sunabilmenin yollarını bularak gerçekleştiriyoruz.

 1. Anahtar kelime bulma, seçme ve doğrulama
 2. İndeksleme ve bağlantılar
 3. Site içi ve site dışı SEO
 4. Mağazanıza ziyaretleri artırmak için Yerel SEO
 5. Sesli aramalar için Mobil SEO
 6. B2B SEO stratejileri ve taktikleri
 7. Google, Bing ve Yandex’e göre optimizasyonlar
 8. İçerik oluşturma
 9. Rekabet analizi
 10. SEO örnekleri ve incelemeler
 11. Google Analytics kullanımı

Sitenize yönlendirilen herhangi bir trafik hedefinizi desteklemelidir

Farklı içerik veya işletmeler için farklı ilişkilendirme türleri gerekir.

Dönüşümler

İşiniz için en önemli ölçüm dönüşümlerdir. Dönüşümleri tanımlamak için kullandığınız metrikler ne olursa olsun dönüşümleri artırmak için aşağıdaki metriklerinizin gelişmesine yardımcı oluyoruz.

 1. Organik ziyaretler
 2. Organik aramaların site trafiğine yüzdesi
 3. 404 hataları
 4. İzlenimler
 5. Organik Arama Eğilimleri
 6. Markasız Tıklamalar
 7. Site Ziyaretçileri
 8. Mobil Ziyaretler
 9. URL Büyüme Eğilimleri
 10. Sayfa Değeri
 11. Sitede Geçirilen Süre

Kullandığımız SEO Araçları

Google Analytics ve Google Search Console en önemli araçlarımızdır. Google Analytics trafiğimizi detaylı bir biçimde analiz ederek stratejilerimiz için ana kaynak görevi görür. Search Console ile web sitelerimizin masaüstü ve mobil taranabilirlik özelliklerini denetleriz. 

Ahrefs, SemRush, SpyFu ve SocialPilot başta olmak üzere birçok SEO aracını kombine kullanır ve müşterilerimize kendi hesaplarına erişim yetkisi veririz. Böylelikle çalışmalarımızın sonuçlarını istedikleri zaman kontrol edebilirler. Bu gelişmiş SEO araçları hesap verilebilir SEO hizmeti sunmamıza yardımcı olur.

Ahrefs güven oluşturma çabalarımızı rakiplerinizle detaylı bir şekilde kıyaslamamızı sağlar. Tüm siteleri günlük tarar olası hataları erken keşfederiz. Sıralamaları takip eder, çalışmalarımızın arama sonuçlarına etkilerini inceleriz.

SemRush’da Ahrefs kadar güçlü bir SEO aracıdır, yeteneklerinin %80’i hemen hemen aynıdır ancak her iki aracın analizlerini aynı anda görmek bazı fırsatlar ortaya çıkarabilmektedir. SemRush’ın Ahrefs’e göre daha fazla içerik odaklı olduğu söylenebilir. SpyFu ile rakipleri mercek altına alırız. Social Pilot ile sosyal medya hesaplarımızı tek bir çatı altına toplar, içeriğimizi düzenli olarak dağıtır, reklamlarımızı takip eder ve popülerliğimizi ölçeriz. 

Yüksek Kaliteli, Güvenilir İçerik Tasarımı

Google, web sitelerinin içeriğini insanların sorularını yanıtlama, güvenilirlik ve teknolojiyi kullanma yöntemleriyle bütünleştirerek, mümkün olduğunca sezgisel bir şekilde değerlendirir. Kaliteli ve güvenilir içerik, öncelikle pazarlama hedefine ulaşan içeriktir.

seo bursa 1 Creatys SEO, Web Tasarım - Creatys Dijital Performans - İçerik Tasarım, SEO Servisleri https://tys.net.tr/wp-content/uploads/2023/12/cropped-creatys-logoArtboard-1711x1-1.png Bursa SEO Hizmetleri, SEO Uzmanlığı, SEO Danışmanlığı
Bursa SEO, işiniz ve hedeflerinizle yakından ilgilendiğim bir hizmettir. En iyi durum senaryosu için tüm uzmanlığımı sunarım, böylece hedeflerinize minimum yatırım ve mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO danışmanlığı, SEO sürecinin ve kampanyaların daha iyi anlaşılması için her müşterimi SEO konusunda eğitmek ve güçlendirmek üzerine kuruludur; her adımın neden gerekli olduğu, sitenizi nasıl etkileyeceği ve hangi sonuçların beklenebileceği hakkında tam açıklama içeren yoğun raporlar ve uygulamalar içerir.

Bursa yerel arama motoru optimizasyonu, belirli bir konum veya kitle için özelleştirilmiş bir SEO Hizmetidir. Bu hizmet, eğitim danışmanlığımla birlikte SEO’yu işinizin bir parçası haline getirmek ya da SEO uzmanlığımla web sitenizin bizzat optimize edilmesidir.

tysarac company is top of mountain in digital world houston tex 527dcbd2 89a4 4f53 aa94 44e2947546b6 Creatys SEO, Web Tasarım - Creatys Dijital Performans - İçerik Tasarım, SEO Servisleri https://tys.net.tr/wp-content/uploads/2023/12/cropped-creatys-logoArtboard-1711x1-1.png Bursa SEO Hizmetleri, SEO Uzmanlığı, SEO Danışmanlığı
Endüstrinize, işletmenizin konumuna, iş yapma biçiminize özel SEO çalışması ile, arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasında şirketinize avantaj sağlayabilirsiniz. Sektörel SEO çalışmalarındaki fikir, sektör içerisinde alaka düzeyini ve otoriteyi arttırmak üzere, kurumsal, güvenilir içerik tasarım süreci ve bu içeriği sektörel çevrimiçi ortamlarda yayınlama faaliyetleridir.

İşletmeler SEO çalışmalarından sonra ne elde ediyor?

 1. Optimizasyon önerilerini değerlendirebilme, anlamsız teklif ve yöntemlere karşı korunma, neyin işe yaradığını ve nelerin anlamsız olduğunu kavrama.
 2. Uzun vadeli gerçek bir faydanın sağlanması için insan faktörünün nasıl tatmin edilebileceği. Bir web sitesinin arama motoru beklentileri açısından teknik yapılandırması.
 3. Sağlıklı ölçümleme, SEO araçlarının etkin kullanımı. Sektöre özel verilerin nasıl keşfedileceği, rakip aktivitelerin nasıl takip edileceği.
 4. Doğru bağlantı yapılandırma, anahtar kelimelerin keşfi ve etkin kullanımı.
 5. Sosyal medyanın ve arama motoru reklamlarının etkili kullanımı.
 6. Kullanıcı odaklı ve etkili içerik oluşturma. İçerik pazarlama kanallarının etkin kullanımı.

SEO Hizmet Kombinasyonu

 1. Teknik SEO, 
 2. Site Mimarisini Uyumlandırma, 
 3. Meta ve Yapısal Verilerin Optimizasyonu, 
 4. Kurumsal İçerik Tasarım Stratejileri, 
 5. Anahtar Kelime Stratejileri, 
 6. LSI (Gizli Anlamsal Hedefleme), 
 7. Etkili Bağlantı Kurma Stratejileri için Rakip Analizi, 
 8. Şirketinize özel SEO stratejisi geliştirme, 
 9. Analiz araçlarının, uygulamaların etkin kullanımı, eğitimi (Google Analytics, Arama Konsolu, Google My Business).

SEO Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı sitenizde manuel müdahalede bulunmadan, site geneli incelemeler ve rakiplerin haftalık analizlerden elde edilen bilgilerin raporlanması, geliştirmelerin nasıl ve neden uygulanması gerektiğinin tam bir raporu ve çözümlerin eğitimini içerir.

SEO danışmanlığı aldığınızda web sitenizdeki optimizasyonları şirketiniz bünyesinde yaparak dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinde iyi bir hakimiyet kazanmış olursunuz.

Başlangıçta uygulanan standart prosedür, bir web sitesinin makineler (google) tarafından taranabilir, alakalı ve otorite bakımından istenen düzeyde yorumlanabilmesi için geliştirilmesidir.

Bu aşamadan sonra ziyaretçilerinizin davranışının, rakiplerinizin ve sektörünüzün sürekli takibi ile birçok strateji oluşturulur. Bu yolda verilerin nasıl okunması ve çözümlerin nasıl uygulanması gerektiği konusunda %100 şeffaf bir biçimde bilgilendirilirsiniz.

Tek Seferlik SEO

Adından da anlaşılacağı gibi bir kerelik SEO Hizmeti, yerinde optimizasyonlardan oluşan bir kereye mahsus bir hizmettir ve genellikle işi açıklamak ve rehberlik sağlamak için birkaç saat SEO Takip Danışmanlığı ile birlikte verilir. Hizmet, teknik, organizasyon ve bağlamsal nitelikle eksikliklere değinir ve düzenler.

Web sitesine manuel müdahaleler içerir. Web sitenizin mimarisi, sayfa yapısındaki sorunlar manuel olarak düzeltilir. İçerik oluşturulmaz ancak var olan içeriğinizin nasıl olması gerektiği konusunda tam olarak bilgilendirilirsiniz.

Örneğin, Bursa şehri gibi belirli bir konumu hedef aldığınızda Sosyal Medya reklamlarından faydalanarak kitlenizi ve marka bilinirliğinizi artırmak oldukça uygun maliyetlidir.

Sosyal medya ve yönetimi ve pazarlamasında, içerik üretimi de dahil olmak üzere destek sunmaktayız. Sosyal medya ile birlikte mümkün olan tüm dijital pazarlama kanallarının kullanılması SEO performansınızı artırmanıza direkt veya dolaylı katkıda bulunabilir. Hizmetlerimiz dijital performansınızı artırmak için gerekli tüm kanalların optimizasyonunu içerir.

SEO uzmanlığım, deneyime, arama motorları ile ilgili teknik incelemelere ve derinlemesine araştırma yapmakla gelişmiş etik bir yaklaşıma dayanmaktadır. Genellikle Bursa çevresindeki müşterilerime SEO Hizmeti sağlıyorum.

Bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında gereken arama motoru uyumlandırması için çeşitli ölçeklerde SEO desteği veriyorum. Birlikte nasıl çalışabileceğimizi ortaya çıkarmak için benimle iletişime geçin.

Haydi birlikte çalışalım!

Gerçekten işe yarar bir şeyler yapmaya hazır mısın?

Endüstri ve şirket konseptine, farklı platformlara özel, metin, imaj, video animasyon içerik üretimi ve optimizasyonu. Kurum içi SEO uzmanlarının kabiliyetlerinin geliştirilmesi, etkili kampanya yönetimlerine yönelik kurumsal SEO hizmetleri.

Bursa‘dan yürüttüğümüz çalışmalar web tasarım hizmetini tüm yönleriyle kapsar. Şirketinizi iyi ifade edebilen, ilgi çekici web siteleri oluşturuyor ve başarılı Dijital Pazarlama kampanyaları gerçekleştiriyoruz. Web sitesi tasarımı, masaüstü ve mobil cihazlar için uyumlu hizmet, özel web yazılım ve arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanız.

Online iş yapma biçimiyle sayısız avantajlar elde etmeniz için tasarım gücümüz (UI-UX) ile sıralama yeteneklerimizi (Google SEO) bir araya getiriyoruz. Web sayfalarınızı hem kullanıcılar hem de arama motorları için çekici kılmak mümkün! Web Tasarım anlayışımız ve tekniklerimiz, arama motorları ve ziyaretçiler için harika bir deneyim oluşturmak için, kullanıcı odaklı tasarım ve SEO stratejilerinin bir kombinasyonudur.

Arama motoru optimizasyonu web sitenizin ve fiziksel mağazanızın itibarını artırmak için iyi bir yatırımdır. SEO, tekrarlanabilir bir büyüme elde etmek için en iyi fırsatlardan biridir.

Bursa’da Hangi SEO Uzmanı?

Bu sorunun cevabını vermek elbette bana düşmez, ancak açıkça ortaya konulması gereken bazı kriterler vardır. SEO Uzmanlarının gerçekleştirdiği optimizasyonların hedefi dijital performansınızı artırmak için Google’dan web sitenize gelen organik, anlamlı trafik hacmini en üst düzeye çıkarmaktır.

Bu görev, bağlantı kurma, sosyal medya stratejisi, viral pazarlama, meta veri şekillendirme, site hızı optimizasyonu, içerik stratejisi, bilgi mimarisi ve daha birçok SEO bileşeni dahil olmak üzere, sayfa içi ve sayfa dışı tekniklerin bir kombinasyonu ile gerçekleştirilir. Eklemek gerekirse, SEO’daki en önemli tecrübe ürün yönetimi ve teknik taraftadır. 

Web siteniz, SEO için gerekli tüm bileşenler in optimizasyonu tecrübeli bir SEO uzmanı tarafından her açıdan geliştirildiğinde görünür başarı elde edebilir. Bunu size sadece Bursa’daki en iyi SEO uzmanları ve web tasarımcıları sağlayabilir.

Bursa Web Tasarımı, SEO Ajansı

Web siteniz için ücretsiz bir analiz talep edebilir, yapısı ve içeriği hakkında önemli detayları öğrenebilirsiniz. Böylelikle daha sağlıklı bir Web tasarımı ve SEO fiyatlandırması yapılabilir. Bir dijital pazarlama ajansından, her endüstrinin rekabetini etkileyen farklı derecelerdeki faktörlere göre yapılandırılmış, firma, sektör, hedef ve stratejilere göre özelleştirilmiş SEO fiyat teklifleri alabiliyor olunmalıdır.

SEO Pazarlama Hizmeti

Kurumsal SEO firmaları, pazarlama hedeflerinizi belirleme ve yeni fırsatlar keşfetmenize yardımcı olmak için sektördeki rekabeti, iş dünyasını, marka bilinirliği hedeflerini ve marka rekabet avantajlarını takibini sürdürülebilir bir biçimde yapabiliyor olmalıdır. Arama motoru pazarlaması hedeflerini ölçülebilir, gerçekçi ve ulaşılabilir hale getirilmelidir.

Profesyonel SEO Uzmanlığı

Aşağıdaki görevler sadece deneyimli bir SEO Uzmanı tarafından başarı ile yerine getirilebilir.

 1. Doğru anahtar kelimeler ve anlam kümelerinin keşfi, 
 2. Örtülü Semantik Dizin (LSI) anahtar kelimeleri, kök anahtar kelimeler ve anahtar kelime eş anlamlılarının kullanımı ve optimize edilmesi. 
 3. Anahtar kelime keşfi gerçekleştirme ve endüstrinize özel uzun kuyruklu anahtar kelime öbekleri için öncelikli hedefleme stratejileri.
 4. Dönüşümler için Kullanıcı Deneyimi, iyileştirme, sayfayı erken terk eden kullanıcı oturumlarını en aza indirme, sayfa görüntülemelerini artırma, arama sonuçlarındaki tıklama oranlarını artırma stratejileri
 5. Metin Yazarlığı, etkili başlıklar, meta etiketler, alt başlıklar oluşturma. 
 6. Hedef kitleyi tanıyarak daha uzun içerik yazma. 
 7. Yeni içerik fikirleri oluşturma, içerik, geliştirme, alakalı, orijinal, değer katan içerik yazmak için rehberlik ve eğitim. 
 8. Google’ın kalite değerlendiricileri algoritması kapsamında ve içerik uzmanlığı.
 9. Harekete Geçirici Mesaj (CTA) Geliştirmeleri, dönüşüm Oranlarını artırma avantajları, dönüşüm testi, A / B ve çok değişkenli testler
 10. Trafik ölçümü ve harekete geçirici mesaj gibi veri metriklerini kullanarak, içerik etkileşimini artıran, dijital pazarlama kanallarında sürekli olarak hedeflenen türde trafik elde etme.
 11. İçerik Yönetim Sistemlerine (WordPress, Joomla, Drupal vb.) hakimiyet
 12. Dijital Pazarlama Platformlarında etkinlik
 13. Popüler İçerik Yönetim Sistemlerinin operasyonel özelliklerini, avantajlarını ve dezavantajlarında deneyim. 
 14. E-ticaret, açılış sayfaları, satış hunileri, olası satış oluşturma gibi çeşitli pazarlama türleri için en iyi web sitesi geliştirme stratejileri.
 15. Teknik SEO Sorunlarını Teşhis Etme ve Çözme, 
 16. Yinelenen içerik sorunlarının çözümü için kanonikleştirme, sayfalandırma, 404 hataları, 301-302 yönlendirmeler, tarama hataları, kırık linkler, sunucu hataları, robot.txt dosyası, site haritaları, görsel alt nitelikleri, URL yapısı ve web sitesi hızının optimize edilmesi.
 17. Yerel SEO ve Yapısal Veri İşaretlemesi, Google Benim İşletmem profili, Google Haritaların optimize edilmesi. 
 18. Kapsamlı Web Sitesi Denetimi, web sitesi görünürlük sorunlarını inceleme, test ve teşhis etme. 
 19. Sayfa Temelleri ve Testler – Google dizin oluşturma, HTML kodlarının verimliliğini, web sitesi içerik envanteri, alan adı otorite faktörleri, trafik istatistiklerinin kontrolü.
 20. Rekabet Analizi, Rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için tersine mühendislik. 
 21. Rakip sitelerin backlink profillerini karşılaştırma. Sektör Trendleri – Rankbrain, Kafein, Hummingbird, Panda ve Penguen gibi Google Algoritma güncellemelerinin farkında olma. Spam olarak algılanabilecek durumlardan kaçınmak için gelişmiş uzmanlık.
 22. Web sitesi kullanılabilirliğini geliştirmek için dahili bağlantıların doğru biçimde kullanımı. Bağlantı eşitliğini dahili sayfalara dağıtan taranabilir bağlantı yapısının sağlanması. Pazarlama hunilerini, uygun bağlantı özelliklerini ve breadcrumb navigasyon özelliği kullanımı.
 23. Site Dışı SEO hizmeti ve link oluşturma geliştirme, blogger veya Influencer desteği, içerik pazarlama ve görsel tasarım ve yayınlama gibi çeşitli SEO bağlantı oluşturma stratejileri ve teknikleri kullanarak çeşitlendirilmiş bir backlink profilinin oluşturulması. Çevrimiçi güvenilirliğe zarar veren itibar yönetimi sorunlarının çözümü.
 24. Site düzeni, menü ve gezinme stili, görseller, renk düzeni, logo ve ikonların seçimi. 
 25. Temel Performans Göstergeleri (KPI) – SEO çalışmalarının verimliliğini değerlendirmek için de Anahtar Performans Gösterge kriterlerinin kullanımı.
 26. Adlandırma kuralları, URL yapısı, içerik siloları, alt dizinler, alt alan adları, dosya adları, grafikler, çoklu ortam veya video adlandırma, başlıklar ve kullanıcılar için adlandırma kuralları ve taksonomilerin belirlenmesi
 27. Aylık SEO raporları, arama motoru optimizasyonu çalışmaları ve sonuçları hakkında periyodik raporlamalar. 
 28. Anahtar kelime sıralama değişiklikleri, en yüksek trafiği alan açılış sayfalarını, trafik eğilimleri, gelen bağlantılar, trafik kaynaklarının raporlanması ve rakiplerle karşılaştırılması.
 29. Youtube, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya profillerinin optimize edilmesi. 
 30. Marka mesajlarının tanıtımı ve yayınlanması. 
 31. Dijital pazarlama kanallarında içerik yayınlama ve tanıtma. 
 32. Video portalları, sosyal medya, e-posta bültenleri, görüntülü reklamcılık, halkla ilişkiler, blog yazarlarına erişim, endüstriyi etkileyen kişilerle iletişim, paylaşımı ve sosyal medya pazarlaması.
 33. Dijital Pazarlama için Marka Danışmanlığı ve marka stratejileri. İnternet’te markalaşmanın temelleri, güvenilirlik, farklılaşma, özgünlük ve daha fazla görünürlük yoluyla marka bilinirliğinin artırılması. 
 34. Rakiplere karşı pozisyonu görmek için dijital varlık envanteri oluşturulması. Hizmetlerimiz aynı zamanda SEO uzmanlığı eğitimi niteliğindedir. İşletme sahipleri, kendi endüstrileri ve özel gereksinimleri için en iyi SEO Uzmanları olmak durumundadır.
 35. Kalite Kontrol, Kalite Güvencesi, dijital pazarlama ekibinin, görevler üzerinde anlaşılan roller ve sorumluluklara dayanarak çalışmaların başarıyla tamamlandığının doğrulanması, tam hesap verebilirliğini ve yürütülmesi.
 36. Site içi ve site dışı SEO uygulamalarının ötesinde kötü amaçlı yazılım veya spam bildirimleri için Google Search Console iletişiminin izlenmesi, kullanılan yazılımların güncel tutulması, web sitesi yedeklerinin düzenli olarak alınması.
 37. Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı, Tıklama başına ödeme, PPC, Adwords (Google Ads) için ihtiyaçların değerlendirilmesi. 
 38. İnternet pazarlama firmalarının müşteri kitlesini büyük ölçüde etkilediği alanlarda canlı video tanıtımlarının yapılması. 
 39. Aylık SEO toplantıları, müşteri sunumları, iş değerlendirmeleri, kanıtlar, kişisel toplantılar ve konferans görüşmeleri n yapılması. 
 40. Tüm sözleşme yükümlülüklerinin yerine getirilmesi. İş tamamlama zaman çizelgeleri ve programları oluşturulması.

Google arama sonuçlarında üstün bir sıralanma performansı için Bursa’da web sitenizin tüm ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayacak bir SEO Hizmet Kombinasyonu sunmaktayız.

Her yöneticinin SEO’yu ve dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinin nasıl çalıştığını anlaması, gelecek iş planlarında bu bilgilerden en iyi şekilde faydalanması gerekmekte.

Küçük işletme sahibi olmanız önemli değildir. Google’ın gelişen algoritmaları ve doğru SEO çalışması sayesinde, arama motoru sonuçlarında her büyüklükte şirket ile rekabet etme şansınız vardır.

SEO hizmet kombinasyonlarımızdan faydalanırlen, en etkili ve güncel SEO stratejilerini bire bir kendi web siteniz üzerinde uygulamalı olarak öğrenin. Bursa SEO çalışmalarımızda işletmelerin SEO görevlerini yerine getirebilmesi ve web mülklerini yönetebilmesi için gerekli eğitimleri veriyoruz.