1- Taraflar

1.1. Satıcı
Ünvan: TYS Dijital Performans Video Prodüksiyon Ltd. Şti.
E-mail: info@tys.net.tr
Adres: Selimiye Mah. Selimiye Kışla Cad. Funda Apt. No: 8/B İç Kapı No: B, Üsküdar, İstanbul, 34668
Telefon: 0 216 343 7274
Faks: 0 216 343 7270
Mobil: 0532 246 9645

1.2. Alıcı, müşteri, izleyici, ya da ziyaretçi: Bu Hüküm ve koşullar, bu web sitesi ve ürün ve hizmetlerimizle ilgili tüm işlemler için geçerlidir. Bizimle olan ilişkiniz veya bizden aldığınız herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili ek sözleşmelere tabi olabilirsiniz. Ek sözleşmelerin herhangi bir hükmünün bu Koşulların herhangi bir hükmüyle çelişmesi durumunda, bu ek sözleşmelerin hükümleri geçerli olacak ve geçerli olacaktır.

2- Konu

İşbu aktin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait https://creatys.com.tr internet sitesinden elektronik ortamda siparişini verdiği, aşağıda özellikleri ve satış bedeli belirtilmiş olan ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Yasa ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve sorumluluklarının saptanmasıdır.

ALICI, SATICI’nın isim, ünvan, açık adres, telefon ve diğer erişim ve iletişim bilgileri, satışa konu ürünün temel özellikleri, vergiler de dahil olmak üzere satış bedeli, ödeme şekli, teslimat koşulları ve masrafları ve buna benzer satışa konu ürün ile ilgili bütün ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılabileceği, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar ve buna benzer konularda açık, anlaşılır ve internet ortamına uygun biçimde SATICI tarafından bilgilendirildiğini, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürün siparişi verdiğini iş bu akit hükümlerince kabul ve beyan eder.

https://creatys.com.tr sitesinde mevcut ön bilgilendirme ve ALICI tarafından yapılan alışveriş üzerine düzenlenen fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

3- Sözleşme Konusu Mal/Ödeme/Gönderim ve Teslimat Bilgileri

Elektronik ortamda alınan mal/malların türü ve cinsi, adeti, markası/modeli, satış bedeli, ödeme türü, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri, kargo ücreti aşağıda yer aldığı gibidir. Fatura edilecek şahıs ile sözleşmeyi yapan şahısın aynı olması mecburidir. Aşağıda belirtilen bilgiler eksiksiz ve doğru olmalıdır. Bu bilgilerin doğru olmadığı ya da eksik olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı ALICI kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluluğu ALICI kabul eder.

SATICI gerekli gördüğü durumlarda, ALICI’nın vermiş olduğu bilgiler gerçekle örtüşmediğinde, siparişi ve teslimatı durdurma hakkını saklı tutar. SATICI siparişte sorun tespit ettiği durumlarda ALICI’nın vermiş olduğu telefon, e-posta ve posta adreslerinden ALICI’ya ulaşamadığı takdirde siparişin yürürlüğe koyulmasını 7 (yedi) gün süreyle erteler. ALICI’nın bu zaman zarfında SATICI ile konuyla ilgili olarak iletişim kurması beklenir. Bu zaman içerisinde ALICI’dan herhangi bir yanıt alınamazsa SATICI, her iki tarafın da zarar görmemesi için siparişi iptal eder.

Alınan Ürün /Ürünler

Teslimat Bilgileri

Fatura Bilgileri

4- Sözleşme Tarihi ve Mücbir Nedenler

Sözleşme tarihi, ALICI tarafından siparişin verildiği tarihtir.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte, mevcut olmayan ya da öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve yükümlülüklerini kısmen veya tamamen yerine getirmelerini veya bunları zamanında yerine getirmelerini olanaksızlaştıran durumlar, mücbir sebep (terör, savaş, doğal afet, ayaklanma, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza, değişen mevzuat hükümleri ve bunun gibi durumlar) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir.

Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep durumu 30 (otuz) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğmuş olacaktır.

5- Satıcının Hak ve Yükümlülükleri

5.1. SATICI, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir haller hariç noksansız yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

5.2. 18 (on sekiz) yaşından küçük kişiler creatys.com.tr alışveriş yapamaz. SATICI, ALICI’nın sözleşmede belirttiği yaşının doğru olduğunu esas alacaktır. Ancak ALICI’nın yaşını yanlış yazmasından dolayı SATICI’ya hiçbir biçimde sorumluluk yüklenemeyecektir.

5.3. Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından creatys.com.tr kesinlikle sorumlu değildir. Buna istinaden SATICI, internet sitesindeki sistemden, tasarımdan veya yasadışı yollarla internet sitesine yapılabilecek müdahaleler sebebiyle ortaya çıkabilecek tanıtım, fiyat hatalarından da sorumlu değildir. Sistem hatalarına dayalı olarak ALICI SATICI’dan hak iddiasında bulunamaz.

5.4. creatys.com.tr’ den kredi kartı (Visa, MasterCard, American Express vs.), banka havalesi veya teslimatta kargo görevlisine ödeme ile alışveriş yapılabilir. Sipariş tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı, havalenin veya EFT’nin banka hesaplarına ulaştığı belirlenen andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi müşteri hizmetleri ile görüşülmeden gerçekleştirilen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

6- Alıcının Hak ve Yükümlülükleri

6.1. ALICI, sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir sebepler hariç eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

6.2. ALICI, sipariş vermekle birlikte iş bu sözleşme hükümlerini ve yükümlülüklerini kabul etmiş sayıldığını ve ayrıca sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

6.3. ALICI, https://creatys.com.tr internet sitesinden SATICI’nın isim, ünvan, açık adres, telefon ve diğer iletişim ve erişim bilgileri, satışa konu malın temel özellikleri, vergiler de dahil olmak üzere satış bedeli, ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu ürün ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konularda açık, anlaşılır ve internet ortamına uygun biçimde bilgi sahibi olduğunu bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.

6.4. Bir önceki maddeye bağlı olarak ALICI, mal sipariş ve ödeme koşullarının, ürün kullanım talimatlarının, olası durumlara karşı alınan tedbirlerin ve yapılan uyarıların olduğu creatys.com.tr sipariş/ödeme/kullanım prosedürü bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

6.5. ALICI, aldığı ürünü iade etmek istemesi durumunda, telim aldığı tarihten 3 (üç) gün içinde değiştirme hakkı vardır ancak ne surette olursa olsun ürüne ve ambalajına zarar vermemeyi, iade anında fatura aslını ve irsaliyesini iade etmeyi kabul ve taahhüt eder.

6.6 Bu web sitesine kaydolarak, erişerek veya başka bir şekilde kullanarak, aşağıda belirtilen bu Hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesinin yalnızca kullanımı, bu Hüküm ve koşulların bilgisi ve kabulü anlamına gelir. Bazı özel durumlarda, sizden açıkça kabul etmenizi de isteyebiliriz.

6.7 Bu web sitesini kullanarak veya bizimle elektronik yollarla iletişim kurarak, web sitemiz üzerinden veya size bir e-posta göndererek sizinle elektronik olarak iletişim kurabileceğimizi ve tarafımızca sağlanan tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin size, bu tür iletişimlerin yazılı olması gerekliliği dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir yasal gerekliliği elektronik olarak sağlamak.

6.8 Web sitesindeki tüm telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları ve web sitesi tarafından görüntülenen veya web sitesinde erişilebilen veriler, bilgiler ve diğer kaynakların sahibi ve kontrolü bize veya lisans verenlerimize aittir.

6.9 Bu web sitesindeki içerik, aksi belirtilmedikçe Creative commons – Atıf Lisansı kapsamında mevcuttur.

6.10 Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, haber bültenimizi elektronik biçimde web sitemizi ziyaret etmekle ilgilenebilecek diğer kişilere iletebilirsiniz.

6.11 Web sitemiz, diğer tarafların web sitelerine köprüler veya diğer referanslar içerebilir. Bu web sitesinden bağlantı verilen diğer tarafların web sitelerinin içeriğini izlemiyor veya incelemiyoruz. Diğer web siteleri tarafından sunulan ürünler veya hizmetler, söz konusu üçüncü tarafların geçerli Hüküm ve Koşullarına tabi olacaktır. Bu web sitelerinde ifade edilen görüşler veya materyaller bizim tarafımızdan mutlaka paylaşılmamakta veya desteklenmemektedir.

6.12 Bu sitelerin herhangi bir gizlilik uygulamasından veya içeriğinden sorumlu olmayacağız. Bu web sitelerinin ve ilgili üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımıyla ilgili tüm riskler size aittir. Hangi şekilde olursa olsun, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara ifşa etmenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

6.13 Web sitemizi ziyaret ederek, şartlarımızı, bizimle yapılan ek sözleşmeler ve geçerli yasalar, yönetmelikler ve genel olarak kabul edilen çevrimiçi uygulamalar ve sektör yönergeleri tarafından amaçlanan ve izin verilen amaçlar için kullanmayı kabul edersiniz.

6.14 Web sitemizi veya hizmetlerimizi, kötü amaçlı bilgisayar yazılımlarından oluşan (veya bağlantılı olan) herhangi bir materyali kullanmak, yayınlamak veya dağıtmak için kullanmamalısınız; web sitemizden toplanan verileri herhangi bir doğrudan pazarlama faaliyeti için kullanmak veya web sitemiz üzerinde veya web sitemizle ilgili olarak herhangi bir sistematik veya otomatik veri toplama faaliyeti yürütmek, web sitesine zarar veren veya verebilecek olan veya web sitesinin performansına, kullanılabilirliğine veya erişilebilirliğine müdahale eden herhangi bir faaliyette bulunmak kesinlikle yasaktır.

7- Sipariş/Ödeme Prosedürü

7.1 Kayıt:
Web sitemizde bir hesap için kayıt olabilirsiniz. Bu işlem sırasında sizden bir şifre seçmeniz istenebilir. Parolaların ve hesap bilgilerinin gizliliğini korumaktan sorumlusunuz ve parolalarınızı, hesap bilgilerinizi veya web sitemize veya hizmetlerimize güvenli erişiminizi başka herhangi bir kişiyle paylaşmamayı kabul ediyorsunuz. Şifrelerinizin veya hesaplarınızın kullanılması yoluyla meydana gelen tüm faaliyetlerden sorumlu olduğunuz için, başka herhangi bir kişinin web sitesine erişmek için hesabınızı kullanmasına izin vermemelisiniz. Parolanızın herhangi bir şekilde ifşa edildiğinin farkına varırsanız, derhal bize haber vermelisiniz.
Hesap feshedildikten sonra, bizim iznimiz olmadan yeni bir hesap açma girişiminde bulunmayacaksınız.

7.2 Sipariş:
Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı (Taksitli işlemlerde toplam taksit tutarları) ALICI tarafından onaylandıktan sonra, ilgili banka kartının posu üzerinden işleme alınır. Bu nedenle siparişler, sevk edilmeden önce müşteriye sipariş onay maili gönderilir. Sipariş Onay maili gönderilmeden sevkiyat yapılmaz.

7.3 Süreçteki herhangi bir aksama durumu veya kredi kartı ile ilgili ortaya çıkabilecek problemler, ALICI’ya sözleşmede belirttiği telefon/faks/e-mail yollarından biri veya bir kaçı kullanılmak sureti ile bildirilir. Gerekirse ALICI’dan bankası ile görüşmesi istenebilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı veya havale ya da EFT’nin SATICI hesaplarına ulaştığının belirlendiği andır.

7.4 İstisnai olarak haklı bir nedenle sözleşme konusu ürünün tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması ve/veya stok sorunu ile karşılaşılması durumunda ALICI hemen açık ve anlaşılır bir şekilde bilgilendirilip onay vermesi durumunda ALICI’ya eşit kalitede ve fiyatta başka bir mal gönderilebilir ya da ALICI’nın arzusu ve seçimi doğrultusunda; fiyat eş değeri yeni başka bir ürün gönderilebilir, ürünün stoklara girmesi ya da teslime engel diğer engelin ortadan kalkması beklenebilir ve/veya sipariş iptal edilebilir ve ücret iade edilir.

7.5 Sözleşme konusu malın teslim yükümlülüğünün yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde ALICI bu durumdan haberdar edilerek ödemiş olduğu toplam bedel ve varsa onu borç altına sokan her türlü belge kendisine iade edilerek sözleşme iptal edilir. Böyle bir durumda ALICI’nın SATICI’dan ilave herhangi bir maddi ve manevi zarar talebi olmayacaktır.

7.6 Ödeme:
https://creatys.com.tr internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen ALICI’lara nakit havale ile ya da teslimatta kargo görevlisine ödeme ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede ALICI kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken Gönderen Bilgileri’nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

7.7 Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması sebebi ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş ürünü en geç 10 (on) gün içinde SATICI’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri tümüyle ALICI’ya aittir.

7.7 ALICI kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

8- Fiziksel Ürünler İçin Sevkiyat/Teslimat Prosedürü

8.1 Sevkiyat:
Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler SATICI’nın anlaşmalı olduğu kargo Şirketine verilir.

8.2 Teslimat:
Ürün/ürünler SATICI’nın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile ALICI’nın adresinde ya da kargo şubesinde teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren en geç 30 (otuz) iş günüdür. ALICI’ya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla 10 (on) iş günü uzatılabilir.

8.3 Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

8.4 Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı ALICI SATICI’ya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya ALICI’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden SATICI sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@creatys.com.tr e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

8.5 Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı ALICI’da vardır. Paket ALICI tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın ALICI’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda SATICI Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.

9- Ürün İade ve Cayma Hakkına İlişkin Prosedürü

9.1 Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanunnda teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkının kullanılması creatys.com.tr’ye özel bir durum değildir.

9.2 Satıcı, talebinizi aldıktan sonra en geç 14 (on dört) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini size hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

9.3 Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

9.3.1İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.

9.3.2 Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

9.3.3 Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

9.3.4 Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

9.3.5 Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.

9.4 14 gün içinde herhangi bir sebep göstermeksizin bu sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz. Cayma süresi, sözleşmenin akdedildiği günden itibaren 14 gün sonra sona erecektir. Cayma hakkını kullanmak için, bu sözleşmeden çekilme kararınızı açık bir beyanla (örneğin, posta, faks veya e-posta yoluyla gönderilen bir mektup) bize bildirmelisiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır. Ekteki model cayma formunu kullanabilirsiniz, ancak bu zorunlu değildir. Ayrıca, cayma formunu veya web sitemizdeki diğer herhangi bir kesin beyanı elektronik olarak doldurabilir ve gönderebilirsiniz. Bu seçeneği kullanırsanız, size kalıcı bir ortamda (örneğin e-posta ile) böyle bir geri çekme işleminin alındığına dair bir onay ileteceğiz. Cayma hakkının kullanımına ilişkin bildiriminizi cayma süresi sona ermeden önce göndermeniz yeterlidir.

9.5 Caymanın etkileri
Bu sözleşmeden caymanız durumunda, teslimat masrafları da dahil olmak üzere sizden alınan tüm ödemeleri size geri ödeyeceğiz (tarafımızca sunulan en ucuz standart teslimat türü dışında bir teslimat türü seçmenizden kaynaklanan ek maliyetler hariç), gereksiz bir gecikme olmaksızın ve her halükarda bu sözleşmeden çekilme kararınızın bize bildirildiği günden itibaren en geç 14 gün içinde. Aksini açıkça kabul etmediğiniz sürece, ilk işlem için kullandığınız aynı ödeme yöntemini kullanarak bir geri ödeme yapacağız; her halükarda, bu geri ödeme sonucunda herhangi bir ücret ödemezsiniz.

9.6 Cayma süresi içinde hizmetlerin ifasına başlamayı talep ettiyseniz, sözleşmenin tam kapsamına kıyasla, bu sözleşmeden caydığınızı bize bildirene kadar sağlananlarla orantılı bir meblağı bize ödemeniz gerekir.

9.7 Lütfen cayma hakkının bazı yasal istisnaları olduğunu ve bu nedenle bazı ürünlerin iade edilemeyeceğini veya değiştirilemeyeceğini unutmayın. Bunun sizin özel durumunuz için geçerli olup olmadığını size bildireceğiz.

10- Garanti

10.1 Kullanma talimatına uygun şekilde kullanılan ve temizliği yapılan ürünler her türlü üretim hatasına karşı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde 2 ve(veya) 3 yıl üretici/ithalatçı firma garantisi altındadır. Firmaların garanti sorumluluğu yalnızca 4077 sayılı kanun kapsamına giren tüketiciler için geçerlidir. Ticari nitelikteki işler için Türk Ticaret Kanununu hükümleri geçerli olacaktır.

10.2 Bu bölümdeki hiçbir şey, sınırlamanın veya hariç tutmanın yasa dışı olacağı yasa tarafından ima edilen herhangi bir garantiyi sınırlamaz veya hariç tutmaz. Bu web sitesi ve web sitesindeki tüm içerik “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” sağlanmaktadır ve yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. İçeriğin mevcudiyeti, doğruluğu veya eksiksizliği ile ilgili açık veya zımni her türlü garantiyi açıkça reddediyoruz.

10.3 Aşağıdakileri garanti etmiyoruz:

10.3.1 Bu web sitesi, içeriğimiz veya satın aldığınız bir ürün veya hizmet gereksinimlerinizi karşılayacaktır;

10.3.2 Bu web sitesi, içeriğimiz veya satın aldığınız bir ürün veya hizmet kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olarak kullanıma sunulacaktır.

10.3.3 Bu web sitesindeki hiçbir şey, herhangi bir türde yasal, mali veya tıbbi tavsiye teşkil etmez veya teşkil etmez. Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uygun bir uzmana danışmalısınız.

10.4 Bu bölümün aşağıdaki hükümleri, yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde geçerli olacak ve sorumluluğumuzu sınırlamamızın veya hariç tutmamızın yasa dışı veya yasa dışı olacağı herhangi bir konuda sorumluluğumuzu sınırlamayacak veya hariç tutmayacaktır. Web sitemize erişiminizden veya web sitemizi kullanımınızdan kaynaklanan, Sizin veya herhangi bir üçüncü kişinin maruz kaldığı doğrudan veya dolaylı zararlardan (kar veya gelir kaybı, veri, yazılım veya veritabanı kaybı veya bozulması veya mülk veya veri kaybı veya zarar görmesi dahil olmak üzere) sorumlu olmayacağız.

10.5 Herhangi bir ek sözleşmede aksi açıkça belirtilmedikçe, sorumluluk yükleyen yasal işlemin şekli ne olursa olsun, web sitesinden veya web sitesi aracılığıyla pazarlanan veya satılan herhangi bir ürün ve hizmetten kaynaklanan veya bunlarla ilgili tüm zararlar için size karşı azami sorumluluğumuz ( sözleşme, eşitlik, ihmal, amaçlanan davranış, haksız fiil ) bu tür ürünleri veya hizmetleri satın almak veya web sitesini kullanmak için bize ödediğiniz toplam fiyatla sınırlı olacaktır. Bu sınırlama, toplu olarak, her türden ve nitelikteki tüm iddialarınız, eylemleriniz ve dava nedenleriniz için geçerli olacaktır.

11. Gizlilik

11.1 Web sitemize ve/veya hizmetlerimize erişmek için kayıt işleminin bir parçası olarak kendinizle ilgili bazı bilgiler vermeniz gerekebilir. Verdiğiniz bilgilerin her zaman doğru ve güncel olacağını kabul etmektesiniz. Sahip olabileceğiniz gizlilik endişelerini gidermek için bir politika geliştirdik. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Bildirimimize ve Çerez Politikamıza bakın.

11.2 ALICI tarafından iş bu sözleşmede yer alan bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile SATICI’ya bildirdiği hiçbir bilgi SATICI tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

11.3 SATICI bu bilgileri yalnızca idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti durumunda açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde SATICI kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makamla paylaşabilir.

11.4 Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri yalnızca tahsilat işlemi esnasında ilgili bankalara güvenli bir biçimde iletilerek provizyon alınabilmesi için kullanılır ve provizyon işleminden sonra tüm datalardan silinir.

11.5 ALICI’ya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler sadece SATICI tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri ALICI’ya gönderilebilir.

11.6 Fikir sunumu
Fikri mülkiyet veya gizlilik sözleşmesi ile ilgili bir anlaşma imzalamadığımız sürece, bize sunmak istediğiniz fikri mülkiyetiniz olarak kabul edilebilecek herhangi bir fikir, icat, yazarlık eseri veya diğer bilgileri göndermeyin. Böyle bir yazılı anlaşma olmadan bize ifşa ederseniz, içeriğinizi mevcut veya gelecekteki herhangi bir ortamda kullanmak, çoğaltmak, depolamak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için bize dünya çapında, geri alınamaz, münhasır olmayan, telifsiz bir lisans vermiş olursunuz. .

11.7 Kullanıma Son Verilmesi
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda web sitesine veya buradaki herhangi bir Hizmete erişimi geçici veya kalıcı olarak değiştirebilir veya durdurabiliriz. Web sitesine veya web sitesinde paylaşmış olabileceğiniz herhangi bir içeriğe erişiminizin veya kullanımınızın bu şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya durdurulmasından size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz.

11.8 Belirli özellikler, ayarlar ve/veya katkıda bulunduğunuz veya güvenmeye başladığınız herhangi bir İçerik kalıcı olarak kaybolsa bile herhangi bir tazminat veya başka bir ödeme alma hakkınız olmayacaktır. Web sitemizdeki herhangi bir erişim kısıtlama önlemini atlatamaz veya atlayamaz veya atlatmaya veya atlatmaya teşebbüs edemezsiniz.

11.9 Erişilebilirlik
Sağladığımız içeriği engelli bireyler için erişilebilir hale getirmeye kararlıyız. Bir engeliniz varsa ve engeliniz nedeniyle web sitemizin herhangi bir bölümüne erişemiyorsanız, karşılaştığınız sorunun ayrıntılı açıklamasını içeren bir bildirimde bulunmanızı rica ederiz. Sorun, endüstri standardı bilgi teknolojisi araçlarına ve tekniklerine göre kolayca tanımlanabilir ve çözülebilir ise, sorunu derhal çözeceğiz.

11.10 İhracat kısıtlamaları / Yasal uyumluluk
İçeriğin veya web sitesinde satılan ürün veya Hizmetlerin satın alınmasının yasa dışı olduğu bölge veya ülkelerden web sitesine erişim yasaktır. Bu web sitesini Türkiye’nin ihracat yasalarına ve düzenlemelerine aykırı olarak kullanamazsınız.

11.11 Bu Hüküm ve koşullar kapsamındaki hak ve/veya yükümlülüklerinizden herhangi birini, önceden yazılı iznimiz olmadan, tamamen veya kısmen herhangi bir üçüncü tarafa devredemez veya alt sözleşme ile bir anlaşma yapamazsınız. Bu Bölümü ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir atama geçersiz ve hükümsüz olacaktır.

11.12 Bu Hüküm ve koşulların ihlali
Bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki diğer haklarımıza halel getirmeksizin, bu Hüküm ve Koşulları herhangi bir şekilde ihlal ederseniz, web sitesine erişiminizi geçici veya kalıcı olarak askıya almak, iletişim İnternet servis sağlayıcınızdan siteye erişiminizi engellemelerini talep etme ve/veya hakkınızda yasal işlem başlatma hakkımızı gizli tutarız.

11.13 Tazminat
Fikri mülkiyet hakları ve mahremiyet hakları dahil olmak üzere, bu Hüküm ve koşulları ve yürürlükteki yasaları ihlalinizle ilgili her türlü talep, yükümlülük, hasar, kayıp ve masrafa karşı bizi tazmin etmeyi, savunmayı ve zarar görmememizi sağlamayı kabul ediyorsunuz. Bu tür taleplerle ilgili veya bunlardan kaynaklanan zararlarımızı, kayıplarımızı, maliyetlerimizi ve harcamalarımızı derhal tazmin etmeyi kabul edersiniz.

11.14 Feragat
Anlaşma veya herhangi bir kısmı veya bundan sonra her bir hükmü uygulama hakkı, Hüküm ve Koşullarda ve herhangi bir Sözleşmede belirtilen hükümlerden herhangi birinin uygulanmaması veya herhangi bir fesih seçeneğinin uygulanmaması, bu tür hükümlerden feragat edildiği şeklinde yorumlanmayacak ve bu Hüküm ve Koşulların veya herhangi birinin geçerliliğini etkilemeyecektir.

11.15 Dil
Bu Hüküm ve Koşullar münhasıran Türkçe olarak iletilecek ve yorumlanacaktır. Tüm bildirimler ve yazışmalar münhasıran Türkçe dilinde yazılacaktır.

11.16 Sözleşmenin tamamı
Bu Hüküm ve Koşullar, gizlilik bildirimimiz ve tanımlama bilgisi politikamızla birlikte, bu web sitesini kullanımınızla ilgili olarak müşteri ve TYS Dijital Performans Video Prodüksiyon Ltd. Şti. arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur.

11.17 Bu Hüküm ve koşulların güncellenmesi
Bu Hüküm ve Koşulları zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu Hüküm ve Koşulların başında verilen tarih, en son revizyon tarihidir. Size herhangi bir değişiklik veya güncelleme hakkında yazılı bir bildirimde bulunacağız ve revize edilmiş Hüküm ve Koşullar, size böyle bir bildirimde bulunduğumuz tarihten itibaren geçerli olacaktır.

12- Uyuşmazlık Durumunda Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

12.1 Değişikliklerin veya güncellemelerin yayınlanmasının ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu Hüküm ve Koşullara uymayı ve bunlara bağlı olmayı kabul ettiğinizin bildirimi olarak kabul edilecektir. Bu Hüküm ve koşulların önceki bir sürümünü talep etmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

12.2 Bu Hüküm ve Koşullar, Türkiye Cumhurityeti yasalarına tabi olacaktır. Bu Hüküm ve Koşullarla ilgili herhangi bir ihtilaf, Türkiye mahkemelerinin yargı yetkisine tabi olacaktır. Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümü veya hükmü, bir mahkeme veya başka bir makam tarafından yürürlükteki yasa uyarınca geçersiz ve/veya uygulanamaz bulunursa, söz konusu bölüm veya hüküm, izin verilen azami ölçüde değiştirilecek, silinecek ve/veya uygulanacaktır. Bu Hüküm ve Koşulların amacını yürürlüğe koymak diğer hükümler etkilemeyecektir.

12.3 İşbu sözleşmenin uygulanmasından kaynaklanan uyuşmazlık durumunda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca her yıl Aralık ayında ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile İstanbul Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

12.4 Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını eksiksiz kabul etmiş sayılır.

12.5 İletişim bilgileri
Bu web sitesi TYS Dijital Performans Video Prodüksiyon Ltd. Şti.’ne aittir ve onun tarafından işletilmektedir. Şartlar ve Koşullar ile ilgili olarak iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metni’ne erişmek için tıklayın.

TYS Dijital Performans Video Prodüksiyon Ltd. Şti.
Selimiye Mah. Selimiye Kışla Cad. Funda Apt. No: 8/B İç Kapı No: B, Üsküdar, İstanbul, 34668
+90 216 343 7274 – +90 216 343 7270 – info@creatys.com.tr
Üsküdar VD. 8831109174 – Tic. Sicil No: 431324-5 Mersis No:0883 1109 1740 000